Watersport Oostende Spuikom

Vicognedijk 30
8400 Oostende
info@spuikom.be

Voorzitter

Luc Vermeesch
Email: fd749017@outlook.com  
tel: +32 (0)497 39 86 33                   

Ondervoorzitter                                                        

Dirk Gysels
Email: ondervoorzitter@spuikom.be

Secretaris

Benedict Decoster
Email: secretaris@spuikom.be

Penningmeester - Boekhouding

Viviane Guilmin
Email: boekhouding@spuikom.be

Zeilschool  -  jeugdwerking                           

Arlette Reynaert & François Raes
tel.: +32 (0)493 50 32 58
Email: arlette_reynaert@hotmail.com                        
OF  zeilschool@spuikom.be

Wedstrijdorganisatie

Luc Vermeesch & Arlette Reynaert

Email: fd749017@outlook.com 
OF arlette_reynaert@hotmail.com

Onderhoud - organisatie loods

Ivo van Laer
Email: schipper@spuikom.be                                         
tel: +32 493 82 52 83

Contact kajak - Ledenadministratie  

Patriek Dieussaert
Email: patrick.dieussaert@telenet.be
tel: +32 (0)495 54 29 78

ICT & Online communicatie

Tieme Lefevere
Email: ict@spuikom.be

Infrastructuur

Arne Verbeke
‚ÄčEmail: arne.verbeke@icloud.com